17
513403

Eugen Taube

(Suomi, 1860-1913)
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 EUR
39 900 - 45 600 SEK
3 640 - 4 160 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20
Eugen Taube
(Suomi, 1860-1913)

RANTAMAISEMA.

Sign. -95. Öljy kankaalle 50,5x81,5 cm.

Duk med lagning, ytsmuts.