Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
17
513403

Eugen Taube

(Suomi, 1860-1913)
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 EUR
36 900 - 42 200 SEK
4 010 - 4 580 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20
Eugen Taube
(Suomi, 1860-1913)

RANTAMAISEMA.

Sign. -95. Öljy kankaalle 50,5x81,5 cm.

Duk med lagning, ytsmuts.