Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
177
195160

Theodor Ilich Baikoff

(Venäjän federaatio, 1818-1890)
Lähtöhinta
3 000 - 3 800 EUR
31 000 - 39 200 SEK
3 430 - 4 350 USD
Vasarahinta
2 800 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Theodor Ilich Baikoff

TAISTELUKOHTAUS.

Sign. 1845. Öljy kankaalle 36x45 cm.

Vaurioita.

Alkuperä - Provenienssi

Suuriruhtinas Nikolai Nikolaevichin kokoelma.