177
195160

Theodor Ilich Baikoff

(Venäjän federaatio, 1818-1890)
Lähtöhinta
3 000 - 3 800 EUR
34 400 - 43 600 SEK
3 140 - 3 980 USD
Vasarahinta
2 800 EUR
Theodor Ilich Baikoff

TAISTELUKOHTAUS.

Sign. 1845. Öljy kankaalle 36x45 cm.

Vaurioita.

Alkuperä - Provenienssi

Suuriruhtinas Nikolai Nikolaevichin kokoelma.