196
532248

Ivan Pavlovich Pokhitonov

(Venäjän federaatio, 1851-1924)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 EUR
209 000 - 262 000 SEK
22 700 - 28 400 USD
Vasarahinta
56 000 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Ivan Pavlovich Pokhitonov

"KALASTAJAMAJA DUNESISSA".

Sign. August 1904. Olja på pannå 16x18,5 cm.