196
532248

Ivan Pavlovich Pokhitonov

(Venäjän federaatio, 1851-1924)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 EUR
229 000 - 287 000 SEK
20 900 - 26 200 USD
Vasarahinta
56 000 EUR
Ivan Pavlovich Pokhitonov

"KALASTAJAMAJA DUNESISSA".

Sign. August 1904. Olja på pannå 16x18,5 cm.