365
585693

Matti Kujasalo

(Suomi, Syntymävuosi 1946)
Lähtöhinta
3 500 - 4 500 EUR
40 100 - 51 600 SEK
3 660 - 4 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Matti Kujasalo
(Suomi, Syntymävuosi 1946)

SOMMITELMA.

A tergo sign. 1980. Öljy kankaalle 125x25 cm x5.

Alkuperä - Provenienssi

Venetsian biennaali 1980.