449
586322

Hannu Väisänen

(Suomi, Syntymävuosi 1951)
Lähtöhinta
2 200 - 2 600 EUR
23 000 - 27 200 SEK
2 500 - 2 950 USD
Vasarahinta
3 600 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Hannu Väisänen
(Suomi, Syntymävuosi 1951)

"NOVEMBER GREY".

A tergo sign. 2007. Öljy kankaalle 116x81 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Anhava 2007.