498
578975

Pentti Meklin

(Suomi, Syntymävuosi 1952)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 400 SEK
2 270 - 3 410 USD
Vasarahinta
1 200 EUR
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Pentti Meklin
(Suomi, Syntymävuosi 1952)

"LOLA".

Sign. -85. Öljy kankaalle 210x170 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.