68
545318

Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
22 500 - 33 800 SEK
2 110 - 3 160 USD
Vasarahinta
4 600 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

"LIEDEN ÄÄRESSÄ".

Laattasign. Litografia 40x31 cm.

Kirjallisuus

Ahtela nro. 825.