Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Yrjö Saarinen

(Suomi, 1899-1958)
Yrjö Saarinen
(Suomi, 1899-1958)

YRJÖ SAARINEN, NAISEN MUOTOKUVA.

Sign. 12.2. 1948. Ölky kankaalle 45x38 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu taiteilijalta 1950-luvulla, sen jälkeen perintönä.

Muut tiedot

Vasarahinta
1 050
10 836
1 201
Lähtöhinta
1 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
20. huhti 2015 16:48
1 050 EUR
20. huhti 2015 16:48
1 000 EUR
20. huhti 2015 16:48
990 EUR
16. huhti 2015 19:15
970 EUR
16. huhti 2015 18:15
950 EUR
7. huhti 2015 22:56
380 EUR
4. huhti 2015 20:16
320 EUR
3. huhti 2015 6:27
300 EUR
2. huhti 2015 18:04
50 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet