Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Nikolai Lehto

(Suomi, 1905-1994)
Nikolai Lehto
(Suomi, 1905-1994)

NIKOLAI LEHTO, "RAUNIOT 1317-1528".

Sign. -56. Öljy kankaalle 79,5x90 cm.

Tavanomaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Muut tiedot

Kuusiston linna.

Vasarahinta
710
7 483
813
Lähtöhinta
800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
21. huhti 2015 13:16
710 EUR
20. huhti 2015 12:44
690 EUR
20. huhti 2015 12:44
680 EUR
7. huhti 2015 10:49
670 EUR
7. huhti 2015 10:49
650 EUR
5. huhti 2015 10:16
600 EUR
2. huhti 2015 19:49
250 EUR
2. huhti 2015 12:30
200 EUR
2. huhti 2015 11:40
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet