Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Gunilla Kihlman

(Suomi, Syntymävuosi 1931)
Gunilla Kihlman
(Suomi, Syntymävuosi 1931)

GUNILLA KIHLMAN, "KEIDAS".

Sign. -76. Öljy kankaalle 53x154 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.

Muut tiedot

Vasarahinta
500
5 160
572
Lähtöhinta
600 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
23. huhti 2015 15:56
500 EUR
23. huhti 2015 6:42
480 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet