Kristian Krokfors

(Suomi, Syntymävuosi 1952)
Kristian Krokfors
(Suomi, Syntymävuosi 1952)

KRISTIAN KROKFORS, "HAPPY FACTORIES".

Sign. -89. Öljy kankaalle 178x138 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.

Muut tiedot

Vasarahinta
2 201
25 245
2 303
Lähtöhinta
1 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (42 tarjousta)
8
20. huhti 2015 15:47
2 201 EUR
20. huhti 2015 15:47
2 101 EUR
20. huhti 2015 15:46
2 001 EUR
8
20. huhti 2015 15:46
1 951 EUR
20. huhti 2015 15:45
1 901 EUR
20. huhti 2015 15:45
1 853 EUR
20. huhti 2015 15:45
1 851 EUR
8
20. huhti 2015 15:45
1 801 EUR
20. huhti 2015 15:44
1 751 EUR
20. huhti 2015 15:44
1 701 EUR
20. huhti 2015 15:43
1 651 EUR
20. huhti 2015 15:43
1 601 EUR
20. huhti 2015 15:43
1 601 EUR
20. huhti 2015 15:41
1 502 EUR
20. huhti 2015 15:41
1 452 EUR
20. huhti 2015 14:46
1 352 EUR
20. huhti 2015 6:29
1 302 EUR
20. huhti 2015 6:29
1 275 EUR
20. huhti 2015 6:10
1 251 EUR
19. huhti 2015 20:56
1 201 EUR
19. huhti 2015 20:56
1 151 EUR
19. huhti 2015 20:56
1 151 EUR
19. huhti 2015 18:21
1 101 EUR
18. huhti 2015 14:06
1 051 EUR
18. huhti 2015 14:06
1 005 EUR
18. huhti 2015 14:06
1 001 EUR
18. huhti 2015 14:06
981 EUR
18. huhti 2015 14:06
961 EUR
18. huhti 2015 14:06
941 EUR
18. huhti 2015 8:16
921 EUR
18. huhti 2015 8:16
901 EUR
18. huhti 2015 6:55
900 EUR
17. huhti 2015 15:11
770 EUR
16. huhti 2015 10:27
750 EUR
14. huhti 2015 6:25
690 EUR
14. huhti 2015 1:57
670 EUR
9. huhti 2015 23:10
650 EUR
9. huhti 2015 9:42
620 EUR
8. huhti 2015 22:14
598 EUR
6. huhti 2015 21:12
578 EUR
2. huhti 2015 19:35
550 EUR
2. huhti 2015 18:54
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet