Max Salmi

(Suomi, 1931-1995)
Max Salmi
(Suomi, 1931-1995)

MAX SALMI, "SUKELTAJA".

Sign. -70. Sekatekniikka 83x80 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.

Muut tiedot

Vasarahinta
900
10 323
942
Lähtöhinta
1 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
20. huhti 2015 15:47
900 EUR
20. huhti 2015 15:40
770 EUR
20. huhti 2015 15:06
750 EUR
8. huhti 2015 16:43
700 EUR
2. huhti 2015 23:55
555 EUR
2. huhti 2015 19:35
350 EUR
2. huhti 2015 18:56
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet