Matti Koskela

(Suomi, Syntymävuosi 1933)
Matti Koskela
(Suomi, Syntymävuosi 1933)

MATTI KOSKELA, "CITY BY NIGHT".

Sign. 1989. Guassi 94x130 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.

Muut tiedot

Vasarahinta
600
6 282
681
Lähtöhinta
800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
20. huhti 2015 9:36
600 EUR
20. huhti 2015 9:36
500 EUR
20. huhti 2015 9:36
400 EUR
10. huhti 2015 16:48
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet