Alexander Calder

(Yhdysvallat, 1898-1976)
Alexander Calder
(Yhdysvallat, 1898-1976)

ALEXANDER CALDER, "TWO SPIRALS".

Sign. Värilitografia 25/75, 75x110,5 cm.

Muut tiedot

Vasarahinta
3 605
40 845
3 761
Lähtöhinta
1 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (30 tarjousta)
23. huhti 2015 15:42
3 605 EUR
23. huhti 2015 15:42
3 505 EUR
23. huhti 2015 15:42
3 500 EUR
23. huhti 2015 15:42
3 200 EUR
23. huhti 2015 15:42
3 100 EUR
23. huhti 2015 15:41
3 000 EUR
23. huhti 2015 15:40
2 900 EUR
23. huhti 2015 15:39
2 800 EUR
23. huhti 2015 15:39
2 800 EUR
23. huhti 2015 15:37
2 700 EUR
23. huhti 2015 15:37
2 600 EUR
23. huhti 2015 15:36
2 500 EUR
23. huhti 2015 15:36
2 500 EUR
23. huhti 2015 15:36
2 300 EUR
23. huhti 2015 15:36
2 200 EUR
23. huhti 2015 15:35
2 100 EUR
23. huhti 2015 15:35
2 000 EUR
23. huhti 2015 15:31
1 900 EUR
23. huhti 2015 15:31
1 850 EUR
22. huhti 2015 19:18
1 700 EUR
22. huhti 2015 17:35
1 650 EUR
21. huhti 2015 17:08
1 550 EUR
21. huhti 2015 17:06
1 500 EUR
21. huhti 2015 17:05
1 450 EUR
21. huhti 2015 17:05
1 400 EUR
21. huhti 2015 17:05
1 070 EUR
21. huhti 2015 17:05
1 020 EUR
17. huhti 2015 13:15
840 EUR
3. huhti 2015 23:09
820 EUR
2. huhti 2015 18:33
800 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet