Louis Sparre

(Ruotsi, 1863-1964)
Louis Sparre
(Ruotsi, 1863-1964)

LOUIS SPARRE, MARKKINAPÄIVÄT.

Sign. -22. Öljy kankaalle 75x60 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Christina Klingspor os Sparre, Louis Sparren tyttärentytär.

Muut tiedot

Vasarahinta
1 150
12 041
1 306
Lähtöhinta
1 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
27. touko 2015 16:20
1 150 EUR
27. touko 2015 16:20
1 100 EUR
27. touko 2015 8:38
800 EUR
13. touko 2015 20:44
420 EUR
9. touko 2015 8:41
400 EUR
8. touko 2015 22:46
350 EUR
8. touko 2015 22:07
300 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet