Michail Vasilievich Boskin

(Venäjän federaatio, 1875-1930)
Michail Vasilievich Boskin

MICHAIL VASILIEVICH BOSKIN, PYHÄN KOLMINAISUUDEN JA PYHÄN SERGIUKSEN LUOSTARI ZAGORSKISSA.

Sign. Öljy kankaalle 40x86 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Nykyisen omistajan isoisä teki töitä Krugerille Arkangelissa Venäjällä ennen vallankumousta.

Muut tiedot

Михаил Васильевич Боскин 1875-1930. Вид на Троице-Сергиевскую лавру. Холст, масло 40х86. Подписана.

Vasarahinta
10 000
113 300
10 433
Lähtöhinta
8 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
27. touko 2015 18:27
10 000 EUR
27. touko 2015 18:27
10 000 EUR
27. touko 2015 18:26
8 800 EUR
27. touko 2015 18:24
8 600 EUR
27. touko 2015 18:24
8 400 EUR
27. touko 2015 18:24
8 200 EUR
27. touko 2015 16:21
8 000 EUR
26. touko 2015 9:17
6 200 EUR
23. touko 2015 23:46
6 000 EUR
16. touko 2015 18:33
4 000 EUR
8. touko 2015 14:18
3 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia