Yrjö Saarinen

(Suomi, 1899-1958)
Yrjö Saarinen
(Suomi, 1899-1958)

YRJÖ SAARINEN, NÄKYMÄ HYVINKÄÄLTÄ.

Sign. 1946. Öljy kankaalle 55x66 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Kirjailija Martti Larni.

Muut tiedot

Vasarahinta
1 650
18 695
1 721
Lähtöhinta
2 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
9
26. touko 2015 18:44
1 650 EUR
10
26. touko 2015 18:07
1 600 EUR
9
26. touko 2015 18:03
1 550 EUR
8
26. touko 2015 16:32
1 500 EUR
26. touko 2015 11:41
1 000 EUR
24. touko 2015 13:53
720 EUR
23. touko 2015 18:45
700 EUR
20. touko 2015 10:12
560 EUR
15. touko 2015 19:56
540 EUR
14. touko 2015 9:51
520 EUR
10. touko 2015 7:11
500 EUR
8. touko 2015 22:45
250 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

323. Marie-Louise Ekman, 'Tid min tid'.
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
19 000 SEK