Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Reidar Särestöniemi

(Suomi, 1925-1981)
Reidar Särestöniemi
(Suomi, 1925-1981)

REIDAR SÄRESTÖNIEMI, RUSKA HEIJASTUU JÄRVEEN.

Sign. -76. Öljy kankaalle 51x73,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Nykyinen omistaja ostanut taulun suoraan taiteilijalta. Alkuperäinen lähetyslaatikko seuraa mukana.

Muut tiedot

Vasarahinta
17 600
185 504
20 142
Lähtöhinta
13 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
8. marras 2015 16:04
17 600 EUR
8. marras 2015 16:04
17 400 EUR
8. marras 2015 16:03
17 200 EUR
8. marras 2015 16:03
17 000 EUR
8. marras 2015 16:03
17 000 EUR
8. marras 2015 16:02
16 700 EUR
8. marras 2015 16:02
16 500 EUR
8. marras 2015 16:02
16 200 EUR
8. marras 2015 16:02
16 000 EUR
8. marras 2015 13:47
12 400 EUR
4. marras 2015 18:42
12 200 EUR
22. loka 2015 7:02
12 000 EUR
19. loka 2015 22:23
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet