Antoni Tàpies

(Espanja, 1923-2012)
Antoni Tàpies
(Espanja, 1923-2012)

ANTONI TÀPIES, NIMETÖN SARJASTA ALBUM ST. GALLEN.

Sign. Litografia, 34/75, 60x44 cm.

Muut tiedot

Vasarahinta
876
9 925
914
Lähtöhinta
700 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
8. marras 2015 16:11
876 EUR
8. marras 2015 16:10
856 EUR
8. marras 2015 16:10
850 EUR
8. marras 2015 14:31
820 EUR
8. marras 2015 14:31
800 EUR
8. marras 2015 14:30
785 EUR
8. marras 2015 14:30
765 EUR
7. marras 2015 17:19
745 EUR
7. marras 2015 17:19
725 EUR
7. marras 2015 7:26
720 EUR
7. marras 2015 7:26
700 EUR
7. marras 2015 7:25
670 EUR
7. marras 2015 7:25
650 EUR
7. marras 2015 7:24
620 EUR
7. marras 2015 7:24
600 EUR
23. loka 2015 17:29
560 EUR
22. loka 2015 19:59
500 EUR
20. loka 2015 11:44
300 EUR
20. loka 2015 6:47
250 EUR
19. loka 2015 22:51
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet