Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Pierre Bonnard

(Ranska, 1867-1947)
Pierre Bonnard
(Ranska, 1867-1947)

PIERRE BONNARD, "LE TAPIS ROUGE".

Sign. Värilitografia, 34/80, 50x65 cm.

Ei tutkittu ilman kehystä.

Näyttelyt

Sara Hildénin taidemuseo 12.10. -8.12. 1985.

Vasarahinta
1 860
19 195
2 128
Lähtöhinta
1 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
10. marras 2015 19:06
1 860 EUR
10. marras 2015 19:04
1 810 EUR
10. marras 2015 19:03
1 760 EUR
10. marras 2015 19:01
1 710 EUR
10. marras 2015 19:00
1 660 EUR
10. marras 2015 18:57
1 610 EUR
10. marras 2015 18:57
1 600 EUR
10. marras 2015 18:54
1 550 EUR
10. marras 2015 18:41
1 500 EUR
24. loka 2015 20:38
1 000 EUR
24. loka 2015 7:08
950 EUR
20. loka 2015 18:33
900 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS