"ONE CENT LIFE".

"ONE CENT LIFE".

Kirja jossa 62 litografiaa, tekijöitä m.m: Pierre Alechinsky, Karel Appel, Enrico Baj, Alan Davie, Jim Dine, Sam Francis, Robert Indiana, Asger Jorn, Roy Lichtenstein, Joan Mitchell, Claes Oldenburg, Mel Ramos, Robert Rauschenberg, Jean-Paul Riopelle, James Rosenquist, Antonio Saura, Bram Van Velde, Andy Warhol, Tom Wesselmann. Numeroitu 1476/2000. Teksti Walasse Ting, julkaisija E.W. Kornfeld, Bern, 1964.

Slitage, veck, omslaget skadat, ytterfodret grovt skadat.

Kirjallisuus

Francis: Lembark 78.
Lichtenstein: Corlett 33-34.
Warhol: Feldman II. 5.

Muut tiedot

Vasarahinta
2 400
27 528
2 512
Lähtöhinta
2 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
10. marras 2015 17:07
2 400 EUR
10. marras 2015 17:07
2 300 EUR
10. marras 2015 17:06
2 200 EUR
10. marras 2015 17:06
2 100 EUR
10. marras 2015 17:05
2 000 EUR
10. marras 2015 17:02
1 750 EUR
10. marras 2015 16:58
1 350 EUR
10. marras 2015 16:05
1 300 EUR
7. marras 2015 19:43
1 250 EUR
22. loka 2015 11:27
200 EUR
20. loka 2015 10:46
100 EUR
20. loka 2015 6:56
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia