Nanny Still

(Suomi, 1926-2009)
Nanny Still
(Suomi, 1926-2009)

NANNY STILL, LASIVEISTOS. Nielaista. Sign. Nanny Still 1995, P.U.

Valutettua kirkasta lasia ja värimurskaa. Hiotut pinnat. Korkeus 27,5 cm, leveyys 26 cm.

Jalustassa muutama jännitehalkeama. Tavanomaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Nanny Stillin perhe.

Muut tiedot

Vasarahinta
900
10 197
939
Lähtöhinta
1 300 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
8. marras 2015 16:47
900 EUR
1. marras 2015 8:00
620 EUR
29. loka 2015 23:40
600 EUR
25. loka 2015 17:26
300 EUR
21. loka 2015 12:43
250 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet