Samuli Heimonen

(Suomi, Syntymävuosi 1975)
Samuli Heimonen
(Suomi, Syntymävuosi 1975)

SAMULI HEIMONEN, "LAULU".

A tergo sign. 2009. Öljy kankaalle 175x220 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Ville Valon kokoelmat.

Näyttelyt

"Kaikessa on murtumansa", Galleria Heino 2009.

Muut tiedot

Vasarahinta
4 700
53 909
4 919
Lähtöhinta
3 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (36 tarjousta)
10. marras 2015 16:52
4 700 EUR
10
10. marras 2015 16:49
4 500 EUR
10. marras 2015 16:46
4 300 EUR
10
10. marras 2015 16:46
4 200 EUR
10. marras 2015 16:46
4 000 EUR
10
10. marras 2015 16:45
3 900 EUR
10. marras 2015 16:43
3 800 EUR
10
10. marras 2015 16:43
3 800 EUR
10. marras 2015 16:43
3 700 EUR
10
10. marras 2015 16:42
3 600 EUR
10. marras 2015 16:40
3 500 EUR
10
10. marras 2015 16:40
3 450 EUR
10. marras 2015 16:40
3 350 EUR
10
10. marras 2015 16:37
3 250 EUR
10. marras 2015 16:37
3 200 EUR
10. marras 2015 16:37
3 150 EUR
10
10. marras 2015 16:34
3 050 EUR
10. marras 2015 16:34
3 000 EUR
10. marras 2015 16:31
2 950 EUR
10
10. marras 2015 16:31
2 850 EUR
10. marras 2015 16:31
2 750 EUR
10
10. marras 2015 15:38
2 650 EUR
9
10. marras 2015 15:35
2 550 EUR
10
10. marras 2015 15:35
2 500 EUR
9
8. marras 2015 18:11
2 400 EUR
8. marras 2015 11:56
2 300 EUR
9
8. marras 2015 11:48
2 150 EUR
8
8. marras 2015 11:05
1 800 EUR
7. marras 2015 23:21
1 750 EUR
7. marras 2015 17:52
1 700 EUR
7. marras 2015 8:25
1 600 EUR
31. loka 2015 22:01
1 500 EUR
29. loka 2015 10:25
800 EUR
22. loka 2015 19:31
750 EUR
21. loka 2015 13:56
700 EUR
20. loka 2015 14:03
650 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet