Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

LIPASTO, Rokokoo, Ruotsi 1770-80.

Kaarevan muotoinen etuosa kolmella laatikolla. Vaneroitu eri puulajeilla, mahonkia, pähkinäpuuta ja vaahteraa. Vihreänharmaa kivilevy, muotoillut reunat.
Kullatut pronssilyötteet. Leveys 115 cm, syvyys 56 cm, korkeus 82 cm.

Bruksslitage, fanerskador

Muut tiedot

Vasarahinta
1 383
14 273
1 582
Lähtöhinta
1 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
6. joulu 2015 20:48
1 383 EUR
6. joulu 2015 20:46
1 333 EUR
6. joulu 2015 20:46
1 300 EUR
3. joulu 2015 13:40
1 200 EUR
24. marras 2015 17:25
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia