Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

LIPASTO, Rokokoo, Ruotsi 1770-80.

Kaarevan muotoinen etuosa kolmella laatikolla. Vaneroitu eri puulajeilla, mahonkia, pähkinäpuuta ja vaahteraa. Vihreänharmaa kivilevy, muotoillut reunat.
Kullatut pronssilyötteet. Leveys 115 cm, syvyys 56 cm, korkeus 82 cm.

Bruksslitage, fanerskador

Muut tiedot

Vasarahinta
1 383
14 577
1 583
Lähtöhinta
1 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
6. joulu 2015 20:48
1 383 EUR
6. joulu 2015 20:46
1 333 EUR
6. joulu 2015 20:46
1 300 EUR
3. joulu 2015 13:40
1 200 EUR
24. marras 2015 17:25
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia