Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Oscar Kleineh

(Suomi, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Suomi, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, "KESÄPÄIVÄ PIHLAJASAARESSA".

Sign. Öljy kankaalle 45x75 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Puutarhuri Mårten Gabriel Stenius 1844-1906, sen jälkeen suvussa. Mårten Gabriel Stenius omisti neljä kivitaloa Pihlajasaaressa.

Vasarahinta
19 700
207 638
22 545
Lähtöhinta
25 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
8. joulu 2015 16:43
19 700 EUR
8. joulu 2015 16:43
19 500 EUR
8. joulu 2015 16:43
19 400 EUR
8. joulu 2015 16:43
19 200 EUR
8. joulu 2015 16:43
18 800 EUR
8. joulu 2015 16:43
18 600 EUR
8. joulu 2015 16:42
18 400 EUR
8. joulu 2015 16:42
18 200 EUR
7. joulu 2015 15:33
18 000 EUR
5. joulu 2015 17:07
17 500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia