Torsten Wasastjerna

(Suomi, 1863-1924)
Torsten Wasastjerna
(Suomi, 1863-1924)

TORSTEN WASASTJERNA, "JOKI".

Sign. Öljy levylle 11x14 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Konstsalongen, Helsinki.

Vasarahinta
700
7 966
743
Lähtöhinta
900 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
10. joulu 2015 18:02
700 EUR
28. marras 2015 15:04
500 EUR
27. marras 2015 20:40
390 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia