Jani Leinonen

(Suomi, Syntymävuosi 1978)
Jani Leinonen
(Suomi, Syntymävuosi 1978)

JANI LEINONEN, "THE END".

Sign. 2007. Litografia, koko 75,5x56 cm.

Muut tiedot

Vasarahinta
1 170
13 350
1 217
Lähtöhinta
700 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (26 tarjousta)
21. maalis 2016 17:48
1 170 EUR
9
21. maalis 2016 17:48
1 120 EUR
21. maalis 2016 17:47
1 070 EUR
9
21. maalis 2016 17:47
1 020 EUR
21. maalis 2016 15:51
840 EUR
9
21. maalis 2016 15:50
820 EUR
21. maalis 2016 9:05
800 EUR
8
21. maalis 2016 9:05
780 EUR
20. maalis 2016 22:40
760 EUR
8
20. maalis 2016 22:40
740 EUR
20. maalis 2016 22:10
720 EUR
8
20. maalis 2016 22:10
700 EUR
20. maalis 2016 22:10
680 EUR
8
20. maalis 2016 22:10
660 EUR
20. maalis 2016 8:44
640 EUR
8
19. maalis 2016 16:35
620 EUR
19. maalis 2016 16:34
600 EUR
8
19. maalis 2016 16:34
580 EUR
16. maalis 2016 23:40
560 EUR
15. maalis 2016 18:40
320 EUR
14. maalis 2016 20:04
300 EUR
11. maalis 2016 1:29
260 EUR
10. maalis 2016 19:26
240 EUR
10. maalis 2016 15:55
220 EUR
10. maalis 2016 14:28
200 EUR
10. maalis 2016 12:25
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet