Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Maria Wiik

(Suomi, 1853-1928)
Maria Wiik
(Suomi, 1853-1928)

MARIA WIIK, SYREENEJÄ MALJAKOSSA.

Sign. 1882. Öljy kankaalle 33,5x44,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Stenman nro. 1251; Onni V. Tuiskun Säätiö.

Vasarahinta
8 000
84 320
9 155
Lähtöhinta
8 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (13 tarjousta)
24. touko 2016 19:10
8 000 EUR
8
24. touko 2016 19:10
7 800 EUR
24. touko 2016 19:09
7 400 EUR
24. touko 2016 19:08
7 200 EUR
24. touko 2016 19:07
7 000 EUR
24. touko 2016 19:07
6 800 EUR
24. touko 2016 19:07
6 600 EUR
24. touko 2016 19:05
6 400 EUR
24. touko 2016 19:04
6 200 EUR
22. touko 2016 22:19
5 800 EUR
13. touko 2016 17:16
3 000 EUR
10. touko 2016 17:34
2 000 EUR
9. touko 2016 17:00
500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia