Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

JOHAN KNUTSON, SAARISTO-AIHE.

Sign. Öljy levylle 32x46 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Bukowskis Tukholma 25.5. 1994, lot 120.

Vasarahinta
1 300
14 859
1 369
Lähtöhinta
1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
23. touko 2016 18:42
1 300 EUR
23. touko 2016 18:41
1 250 EUR
22. touko 2016 12:34
1 200 EUR
21. touko 2016 13:23
870 EUR
9. touko 2016 21:17
600 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia