Eero Järnefelt

(Suomi, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Suomi, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, KÄKKÄRÄMÄNTY, HALOSENNIEMI (1910).

Sign. Litografia 33x24,5 cm.

Kirjallisuus

Malme nro. 68.

Vasarahinta
480
5 486
506
Lähtöhinta
600 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
23. touko 2016 19:11
480 EUR
23. touko 2016 19:11
460 EUR
23. touko 2016 19:11
440 EUR
20. touko 2016 12:46
420 EUR
18. touko 2016 21:30
400 EUR
11. touko 2016 7:42
250 EUR
10. touko 2016 23:04
160 EUR
9. touko 2016 22:21
150 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia