Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Toini Muona

(Suomi, 1904-1987)
Toini Muona
(Suomi, 1904-1987)

TOINI MUONA, KERAMIIKKAMALJAKKO. Sign. TM, Arabia. 1930/40-luku.

Vaalea craquelée-lasite. Korkeus 17 cm.

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Muut tiedot

Vasarahinta
420
4 427
481
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
8. marras 2016 12:53
420 EUR
4. marras 2016 11:23
400 EUR
3. marras 2016 19:12
300 EUR
30. loka 2016 18:28
200 EUR
29. loka 2016 9:54
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet