Oscar Kleineh

(Suomi, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Suomi, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, ILTARUSKO LAHDEN POUKAMASSA.

Sign. Öljy kankaalle 44x59 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Kittendorff & Aagaard, Kööpenhamina.

Tarjottu
6 900
78 867
7 269
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
3. joulu 2016 15:00
6 900 EUR
3. joulu 2016 12:17
6 700 EUR
3. joulu 2016 11:19
6 500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia