Klaes Molenaer

(Alankomaat, 1630-1676)
Klaes Molenaer
(Alankomaat, 1630-1676)

KLAES MOLENAER, LUISTELIJOITA TALVIMAISEMASSA.

Sign. Öljy kankaalle 26x32 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Birgitta Lojander.

Muut tiedot

Vasarahinta
6 300
71 379
6 573
Lähtöhinta
5 000 - 7 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
15. joulu 2016 18:33
6 300 EUR
15. joulu 2016 18:32
6 100 EUR
15. joulu 2016 18:32
6 060 EUR
15. joulu 2016 17:43
4 700 EUR
15. joulu 2016 17:43
4 500 EUR
11. joulu 2016 15:24
4 200 EUR
6. joulu 2016 0:16
4 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia