Bruno Liljefors

(Ruotsi, 1860-1939)
Bruno Liljefors
(Ruotsi, 1860-1939)

BRUNO LILJEFORS, KARHUN METSÄSTYS.

Sign. -79. Öljy levylle 44x59 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Tilanomistaja Otto Söderman, Bärby, Ruotsi.

Näyttelyt

Liljevalchs konsthall 1960 nro 39.

Muut tiedot

Vasarahinta
3 500
40 145
3 663
Lähtöhinta
3 000 - 3 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (21 tarjousta)
15. joulu 2016 19:43
3 500 EUR
8
15. joulu 2016 19:43
3 400 EUR
15. joulu 2016 19:40
3 300 EUR
8
15. joulu 2016 19:33
3 200 EUR
15. joulu 2016 19:17
3 000 EUR
8
15. joulu 2016 19:16
2 900 EUR
15. joulu 2016 19:16
2 800 EUR
8
15. joulu 2016 19:16
2 800 EUR
15. joulu 2016 19:06
2 600 EUR
8
15. joulu 2016 13:23
2 500 EUR
15. joulu 2016 13:23
2 400 EUR
8
15. joulu 2016 12:36
2 300 EUR
15. joulu 2016 8:56
2 200 EUR
8
15. joulu 2016 7:54
2 100 EUR
9. joulu 2016 19:41
2 000 EUR
8. joulu 2016 17:34
1 500 EUR
6. joulu 2016 14:18
1 350 EUR
2. joulu 2016 13:14
1 300 EUR
2. joulu 2016 12:51
1 183 EUR
2. joulu 2016 2:49
1 133 EUR
1. joulu 2016 10:41
31 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia