Paavo Pelvo

(Suomi, Syntymävuosi 1947)
Paavo Pelvo
(Suomi, Syntymävuosi 1947)

PAAVO PELVO, "KESÄTUULI".

Sign. -87. Öljy ja tempera levylle. 100x119 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.

Muut tiedot

Vasarahinta
300
3 381
313
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
10. huhti 2017 17:33
300 EUR
10. huhti 2017 17:33
260 EUR
4. huhti 2017 16:22
220 EUR
31. maalis 2017 8:55
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet