Birger Carlstedt

(Suomi, 1907-1975)
Birger Carlstedt
(Suomi, 1907-1975)

BIRGER CARLSTEDT, ASETELMA KUKILLA.

Sign. Olja på skiva 60x72,5 cm.

Näyttelyt

Tunne ja ajatus, nro 82/87, Suomen Taideakatemian näyttely.

Vasarahinta
9 700
109 901
10 120
Lähtöhinta
12 000 - 16 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
10. huhti 2017 17:28
9 700 EUR
10. huhti 2017 17:28
9 500 EUR
4. huhti 2017 15:14
9 000 EUR
30. maalis 2017 20:39
5 000 EUR
30. maalis 2017 16:53
4 000 EUR
30. maalis 2017 13:51
1 250 EUR
30. maalis 2017 11:14
1 200 EUR
30. maalis 2017 10:27
104 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet