Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Greta Lisa Jäderholm-Snellman

(Suomi, 1894-1973)
Greta Lisa Jäderholm-Snellman
(Suomi, 1894-1973)

GRETA LISA JÄDERHOLM-SNELLMAN, KERAMIIKKAVATI. Kalat. Sign. GLJ Arabia 1934.

Titaanilasite. Halkaisija 31 cm.

Krakeloitunut.

Vasarahinta
200
2 064
229
Lähtöhinta
400 - 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
11. huhti 2017 19:17
200 EUR
11. huhti 2017 11:40
180 EUR
4. huhti 2017 9:24
100 EUR
30. maalis 2017 19:02
50 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuvan käyttöoikeudet