Marcus Collin

(Suomi, 1882-1966)
Marcus Collin
(Suomi, 1882-1966)

MARCUS COLLIN, "AIHE HELSINGISTÄ".

Sign. -27. Öljy kankaalle 55x66 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Taidesalonki Bellarte.

Vasarahinta
3 700
42 106
3 928
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (24 tarjousta)
11
23. touko 2017 17:33
3 700 EUR
8
23. touko 2017 17:30
3 600 EUR
23. touko 2017 16:55
3 500 EUR
8
23. touko 2017 16:55
3 400 EUR
23. touko 2017 16:45
3 300 EUR
10
23. touko 2017 16:45
3 200 EUR
23. touko 2017 16:45
3 100 EUR
10
23. touko 2017 16:45
3 000 EUR
23. touko 2017 14:33
2 800 EUR
9
23. touko 2017 14:29
2 700 EUR
22. touko 2017 20:16
2 600 EUR
8
22. touko 2017 20:02
2 500 EUR
22. touko 2017 19:43
2 400 EUR
22. touko 2017 18:51
2 300 EUR
22. touko 2017 18:07
2 200 EUR
22. touko 2017 18:07
2 150 EUR
22. touko 2017 9:21
2 100 EUR
13. touko 2017 7:02
2 000 EUR
11. touko 2017 16:46
1 800 EUR
11. touko 2017 16:37
1 500 EUR
11. touko 2017 16:23
1 200 EUR
11. touko 2017 16:10
1 111 EUR
11. touko 2017 14:53
1 000 EUR
11. touko 2017 12:38
103 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

202. Josef Frank, "The Nationalmuseum Cabinet," model "881,", Firma Svenskt Tenn, Sweden, likely from the early 1980s.
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
Tarjoushistoria
175 000

tarjouksesi
170 000

tarjouksesi
165 000

tarjouksesi
160 000

tarjouksesi
155 000

tarjouksesi
150 000

tarjouksesi
145 000

tarjouksesi
140 000

tarjouksesi
135 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
175 000 SEK