Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

HELENE SCHJERFBECK, "TOIPILAS".

Sign. Värilitografia, 2/70, 49,5x69,5 cm.

Vasarahinta
6 210
64 087
7 105
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
23. touko 2017 18:02
6 210 EUR
23. touko 2017 18:02
6 010 EUR
23. touko 2017 18:02
5 800 EUR
23. touko 2017 18:02
5 600 EUR
23. touko 2017 13:09
5 400 EUR
20. touko 2017 17:04
4 500 EUR
13. touko 2017 13:43
4 000 EUR
11. touko 2017 16:12
3 333 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia