Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

HELENE SCHJERFBECK, "TOIPILAS".

Sign. Värilitografia, 2/70, 49,5x69,5 cm.

Vasarahinta
6 210
70 670
6 592
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
23. touko 2017 18:02
6 210 EUR
23. touko 2017 18:02
6 010 EUR
23. touko 2017 18:02
5 800 EUR
23. touko 2017 18:02
5 600 EUR
23. touko 2017 13:09
5 400 EUR
20. touko 2017 17:04
4 500 EUR
13. touko 2017 13:43
4 000 EUR
11. touko 2017 16:12
3 333 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia