Gerda Thesleff

(Suomi, 1871-1939)
Gerda Thesleff
(Suomi, 1871-1939)

GERDA THESLEFF, KERAMIIKKAKULHO. Sign. GT, Finland 1918.

Kukkaisaiheinen reliefi. Halk. 27 cm. Korkeus 13 cm.

Krakelointia. Pieni reunavaurio pohjassa.

Vasarahinta
720
8 230
758
Lähtöhinta
600 - 800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
23. touko 2017 16:38
720 EUR
23. touko 2017 16:38
700 EUR
23. touko 2017 16:37
580 EUR
23. touko 2017 16:37
560 EUR
23. touko 2017 15:59
540 EUR
23. touko 2017 15:59
520 EUR
23. touko 2017 15:59
500 EUR
22. touko 2017 21:08
420 EUR
16. touko 2017 19:58
400 EUR
15. touko 2017 18:21
300 EUR
13. touko 2017 7:10
200 EUR
11. touko 2017 15:21
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia