Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Mina (Vilhelmina) Carlsson-Bredberg

(Ruotsi, 1857-1943)
(Ruotsi, 1857-1943)

VILHELMINA CARLSSON-BREDBERG, MIESHARJOITELMA.

Sign. 1886. Öljy kangaslevylle. 40x31 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Gösta Stenman.

Vasarahinta
1 250
12 900
1 430
Lähtöhinta
500 - 700 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (18 tarjousta)
22. touko 2017 17:02
1 250 EUR
22. touko 2017 17:02
1 200 EUR
22. touko 2017 17:01
1 150 EUR
22. touko 2017 17:01
1 100 EUR
22. touko 2017 17:01
950 EUR
22. touko 2017 17:01
930 EUR
22. touko 2017 15:11
870 EUR
22. touko 2017 15:11
850 EUR
22. touko 2017 11:44
820 EUR
22. touko 2017 11:44
800 EUR
22. touko 2017 11:43
770 EUR
22. touko 2017 11:43
750 EUR
22. touko 2017 11:43
670 EUR
22. touko 2017 11:43
650 EUR
22. touko 2017 10:37
420 EUR
16. touko 2017 23:03
400 EUR
13. touko 2017 21:17
220 EUR
11. touko 2017 20:37
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia