Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Louis Sparre

(Ruotsi, 1863-1964)
Louis Sparre
(Ruotsi, 1863-1964)

LOUIS SPARRE, "MUOTOKUVAHARJOITELMA I".

Sign. Paris. Olja på pannå 40x30 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Gösta Stenman.

Vasarahinta
600
6 324
687
Lähtöhinta
800 - 1 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
12. touko 2017 21:05
600 EUR
12. touko 2017 21:04
500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet