Pablo Picasso

(Espanja, 1881-1973)
Pablo Picasso
(Espanja, 1881-1973)

PABLO PICASSO, "DANS L'ATELIER DE PICASSO".

Sign. Litografia, 212/250, 44x33,5 cm.

Vasarahinta
2 000
22 940
2 093
Lähtöhinta
1 800 - 2 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (18 tarjousta)
22. touko 2017 18:11
2 000 EUR
22. touko 2017 18:11
1 950 EUR
22. touko 2017 18:11
1 900 EUR
22. touko 2017 18:11
1 850 EUR
22. touko 2017 18:09
1 800 EUR
22. touko 2017 18:09
1 765 EUR
22. touko 2017 18:09
1 750 EUR
22. touko 2017 18:09
1 700 EUR
22. touko 2017 18:05
1 650 EUR
22. touko 2017 13:41
1 600 EUR
22. touko 2017 13:41
1 550 EUR
22. touko 2017 13:41
1 550 EUR
20. touko 2017 13:03
1 500 EUR
12. touko 2017 23:46
1 200 EUR
12. touko 2017 9:27
1 000 EUR
12. touko 2017 8:00
850 EUR
12. touko 2017 7:01
400 EUR
11. touko 2017 13:24
300 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet