Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Göran Augustson

(Suomi, 1936-2012)
Göran Augustson
(Suomi, 1936-2012)

GÖRAN AUGUSTSON, "TALVINEN"

Sign. Akryyli 50x60 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Vasarahinta
500
5 235
568
Lähtöhinta
800 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (8 tarjousta)
8
11. marras 2017 8:58
500 EUR
10. marras 2017 17:13
480 EUR
8. marras 2017 23:01
460 EUR
8. marras 2017 17:57
380 EUR
6. marras 2017 0:33
340 EUR
3. marras 2017 15:02
320 EUR
2. marras 2017 17:43
300 EUR
2. marras 2017 15:00
250 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet