Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Julius von Klever

(Venäjän federaatio, 1850-1924)
Julius von Klever

JULIUS VON KLEVER, Metsämaisema.

signerad och daterad 1901 olja på duk 97x62 cm.

Dubleerattu kangas.

Muut tiedot

Ю. Клевер. Среди сосен, 1901

Tarjottu
20 000
210 800
22 888
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
12. joulu 2017 18:24
20 000 EUR
10. joulu 2017 9:35
15 000 EUR
30. marras 2017 17:10
7 000 EUR
30. marras 2017 15:14
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia